Prodejna SKYMAN.CZ - BRNO, Špitálka 421/23a || Doručení do 24 h ||  Kontakt  || Otevřeno PO - PÁ: 09:00–16:00

BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ: Produktový recall ISC ULTRALINK

Důležité bezpečnostní upozornění: ISC UltraLink

V návaznosti na oznámení o kontrole vydané 17. listopadu 2023 tým ISC intenzivně vyšetřuje potenciální riziko a hlavní příčinu problému. Naše šetření odhalilo, že lisovací prostředek používaný k zajištění sestavy tlačítka SafeLock se posunul mimo specifikaci, což vytvořilo potenciál pro chybné usazení tlačítka, což může vést k tomu, že se tlačítko otvírá a rozpadá.

PŘESTAŇTE POUŽÍVAT

Vzhledem k riziku neúmyslného otevření zařízení, které by mohlo mít za následek život ohrožující situaci, vydáváme toto upozornění uživatelům, aby přestali používat své zařízení, pokud spadá do rozsahu sériových čísel:

LK100A1.2: 170431—177209
LK101A1.2: 170433—176974

Byla zavedena výrobní nápravná opatření s cílem opravit a zajistit, aby lisovací přípravek zůstal v rámci specifikace; a byly zavedeny další postupy pro zajištění správného zajištění tlačítek SafeLock. Ověřovací testování bylo úspěšně dokončeno a výroba UltraLinks byla obnovena s tímto novým procesem.

Registrovat svůj produkt můžete ZDE

Přijměte prosím naši omluvu za nepříjemnosti. Bezpečnost uživatelů je jádrem všeho, co děláme, a zůstává naší nejvyšší prioritou. Jsme rádi, že dostáváme zpětnou vazbu s jakýmikoli obavami týkajícími se bezpečnosti produktů.

Přeloženo z angličtiny ze stránek výrobce.

Co o nás zákazníci napsali