Prodejna SKYMAN.CZ - BRNO, Špitálka 421/23a || Doručení do 24 h ||  Kontakt  || Otevřeno PO - PÁ: 09:00–16:00

NAVIJÁKY

Velmi důležitou a přínosnou pomůckou pro práci ve výškách, arboristiku i všechny další profesionály pohybující se ve výškách jsou kvalitní navijáky. V naší nabídce naleznete navijáky pro zvedání a spouštění osob, stavebního materiáluči vlečení dřevní hmoty. Pro arboristiku a lesnictví doporučujeme špičkové lesní motorové navijáky značky Eder a špičková lana pro navijáky značek Cousin a Ropeteq. Vybrat si můžete také z motorových či akumulátorových rescue navijáků pro záchranáře. Pro jednoduchou ruční manipulaci s těžkým břemenem se hodí ruční navijáky Harken. V této kategorii také naleznete veškeré příslušenství k navijákům.

Rychlé info
Nabíječka ACTSAFE ICX

Nabíječka ACTSAFE ICX

Rychlonabíječce QC500 trvá nabití Li-ion baterií Husqvarna ještě kratší dobu. S výkonem 500 W a aktivním chlazením baterie nabíjí baterii až o 50 % rychleji než nabíječka QC330, snižuje prostoje a zvyšuje produktivitu. Disponuje také 2-stupňovým LED indikátorem stavu nabíjení.

Za 25 - 30 dnů
6 655 Kč
5 500 Kč bez DPH
Rychlé info
Motorový naviják ACTSAFE PMXMotorový naviják ACTSAFE PMX

Motorový naviják ACTSAFE PMX

Lanový naviják ActSafe PMX je vylepšená generace benzínového navijáku pro zajištění přepravy osob nebo nákladu do obtížně přístupných oblastí, kde se provádějí příležitostné nebo opakované práce. Jedinečnost benzínového stoupacího zařízení ActSafe PMX spočívá v kombinaci síly a malých přenosných rozměrů.

Za 25 - 30 dnů
217 800 Kč
180 000 Kč bez DPH
Rychlé info
Akumulátorový naviják ACTSAFE ACXAkumulátorový naviják ACTSAFE ACX

Akumulátorový naviják ACTSAFE ACX

ACX je akumulátorový naviják, který je motorizovaný systém zajišťující přepravu osob nebo nákladů do oblastí, které jsou obtížně přístupné a kde se provádí pravidelná nebo občasná práce. ACX se používá mimo jiné k čištění fasád nebo oken, k údržbě složitých stavebních struktur, k údržbě rotorů větrných turbín nebo k přepravě nákladů na stožárech

Za 25 - 30 dnů
378 125 Kč
312 500 Kč bez DPH
Rychlé info
Motorový naviják ACTSAFE ICX KITMotorový naviják ACTSAFE ICX KIT

Motorový naviják ACTSAFE ICX KIT

výstup 24 m/min | lano min. 11 mm | WLL 185 kg | set naviják ICX, akumulátor ICX, nabíječka ICX, dálkové ovládání ICX, Transport Box

Za 25 - 30 dnů
196 625 Kč
162 500 Kč bez DPH