Háček na větve STEIN MPS Pole Pick
Nástavec pro manipulaci s větvemi v koruně stromů || Rychlé připojení pomocí quick-release || Kompatibilní s MPS systémem
Popis produktu Háček na větve STEIN MPS Pole Pick
STEIN MPS Pole Pick je pracovní nástavec určený pro manipulaci s větvemi při práci ve výškách. Umožňuje odtahování, přitahování nebo nadzvedávání větví v hustém porostu nebo v blízkosti překážek.
Nástavec se snadno připojuje ke všem STEIN MPS Fibreglass tyčím pomocí rychloupínacího pružinového systému a zasouvá se do samičí spojky tyče. Díky tomu je instalace i výměna rychlá a jednoduchá.
Je vhodný zejména pro práci v korunách stromů, například při uvolňování větví z prostoru nad vedením nebo při směrování větví během řezu.
Upozornění:
Není určeno pro použití na nebo v blízkosti živého elektrického vedení.
Kompatibilita: STEIN MPS systém
Uchycení: quick-release (pružinový kolík)
Použití: manipulace s větvemi, práce v koruně stromů
Vyzkoušejte si produkt v naší prodejně
| MPN | SS-4962001003 |
|---|---|
| Hmotnost | 0,35 kg |
| Výrobní společnost | STEIN Products Limited |
|---|---|
| Adresa | Unit 8E Newby Road Industrial Estate Hazel Grove, Stockport, Cheshire, SK7 5DA, United Kingdom |
| contact@steinworldwide.com |



